+90 05536746003

Sosyal Medyada Biz}

Akhisar Web Sitesi Kur

Akhisar Web Sitesi Kur

akhisar web tasarım , akhisar web sitesi kur , web site kurma maliyeti ne kadar ve web sitesi ne işime yarar , ne kadar müşteri toplarım gibi sorunların cevabını sizlere vermek istiyorum…

Akhisar Web Sitesi Kurmak için ne kadar maliyet öderim gibi soruların cevabı bir web sitesi kurmak için domain yani alan adı alan adı ne der gibisinizi. alan adı .com .net .org uzantılı alibaba.com gibi bir isim hakkıdır. bu her yıl yenilenir dilerseniz 10yıllık olan ücretini ödeyebilirsiniz. ve 10yıl ödeme yapmazsınız , bence her yıl düzenli olarak ödemeniz daha makul olacaktır. çünkü 1yıllık ücret 100tl ise 10yıllık bir ücret 1.000tl dir. her yıl otamatik olarak ödeme talimati vererek alan adınızı da koruyabilirsiniz. hosting ücreti ne kadar ? hosting nedir ? hosting bilgilerin tutulduğu bir sanal bilgisayardır ip adresi : 4.12.3.1 gibi olan bir sistem yerine alibaba.com gibi bir alan adını hosting hizmetinize bağladığınız zaman 4.12.3.1 gibi bir ip kullanmak yerine alibaba.com kullanmak sizin ulaşırlığınızı artırır. ve google da ve ya diğer arama motorlarında görünmenizi sağlar hosting olmasa alan adı çalışmaz alan adı olmasa hosting çöp olur. gibi bir durum hosting ücreti de 100tl yıllık olarak biz bunu 1 yıl boyunca kendi tarafımızca karşılamaktayız. 100tl + 100tl = 200tl ödeme almıyoruz. diğer yıllar 200tl ödeyerek bu hizmeti devam ettirebilirsiniz. web sitesi kurmak hazır bir yazılım ise 400 500tl arası değişmektedir. özel bir yazılım ve tasarım isterseniz 600 tl ile 2.000 tl arası değişiklilik gösterir. başka bir firmada hazır yazılım fiyatı . 1.500tl 2.500 arası bizde ise özel yazılım fiyatı bu çünkü bizim amacımız sizin emeklerinizin korunması ve bütçenizi düşünmemizdir.

müşteri toplamak ne kadar da sözcük anlamı bozuk olsada halk arasında müşteri toplamak deriz. bizim dilimizde ise müşteri takipliliği ve ziyaretçi istatistikleridir. ne kadar ziyaretci sitenizi ziyaret etmiş ne kadar süre kalmış biz bunları analiz ederiz. işletmeniz e-ticaret yapmaya ürün satmaya uygun sa eğer e-ticaret paketlerimizi inceleyebilir ve ya bize danışabilirsiniz bizimle iletişime geçerek soru ve sorunlarınızı bize 7/24 iletebilirsiniz.

Ä°lgili resim
18 Temmuz 2019
266 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Akhisar Haberler